Svet-Stranek.cz
spolek Tvořivé srdce

Náš tým:Tvořit může každý a v každém věku.

Náš tým

Kdo jsme?

Jsme tři se stejným zápalem a cílem, Petra - Petra - Petr ;-)

Obě Petry jsou kromě organizátorek také tvořivé duše, které rády tvoří a stále něco vybábí.Petr je velký technický pomocník!

Petra Knapová (LaMona)

předsedkyně spolku

PR marketing, fundraisor, projektový manažer

Toho času na mateřské dovolené s malou Eliškou. Své volné chvíle si zpestřuje kreativitou a organizováním ;-).

Byla hlavním iniciátorem založení spolku. Před jeho oficiálním zaregistrováním zjišťovala všechny možné informace týkající se tehdy ještě občanských sdružení.

Když se pro něco nadchne, vkládá do toho všechnu svoji energii! Řídí se heslem "nic není nemožné".

Pochází ze Stupné, z malé vesničky u Nové Paky a v současnosti bydlí se svými dětmi a manželem  v Praze. Vystudovala obor Provoz a ekonomika na České zemědělské univerzitě v Praze.

Složila státní jazykovou zkoušku z německého jazyka a certifikovanou zkoušku z marketingu CIMA A. Znalosti anglického jazyka prohlubuje na kurzu, který navštěvuje. 1 rok a půl byla v zahraničí za zkušené. Cílem cest bylo zdokonalení německého a anglického jazyka.

Ovládá grafické programy Adobe Photoshop a Adobe Ilustrator.

Ve volných chvílích  háčkuje a nemusí fádní věci, ráda něco zdokonaluje, zvelebuje, upravuje ...... a tak se rozhodla modelovat obyčejným háčkům originální ručky LaMona.

Více se můžete dozvědět zde.

Petra Satranská (may)

místopředsedkyně spolku

projektový koordinátor

Petra miluje látky a šití. Koníček se stal její hlavní pracovní náplní.

Specializuje se na pánské noční a ležérní lněné košile.

Více na její tvorbu se můžete podívat zde.

Petr Knap
člen představenstva

technický poradce

Petr je vystudovaný strojař a náš velký technický pomocník.

Má rád modely autíček, a snaží se k tomu přimět i své dvě dcery ;-)