Svet-Stranek.cz
spolek Tvořivé srdce

Podmínky pro prodejce:Tvořit může každý a v každém věku.

Podmínky pro prodejce

Pertoldova338/17, 143 00  Praha 4

e-mail: spolektvorivesrdce@seznam.cz

DIČ:CZ02163489

Podmínky prodeje
Velikonoční Jarmareční rej v OC Park Hostivař

dne17.4.2014

Podmínky účasti:

1) Vystavovatel si přinese svůj vlastní prodejní stůl a židli. Rozměr prodejního místa dá předem vědět organizátorovi akce Spolek Tvořivé srdce.

2)   Vystavovatel bude mít své prodejní místo připravené do 9:45 hod a po skončení akce ho uvede zpět do původního stavu

3)   Vystavovatel si může připravovat své prodejní místo od 8:00 hod

4)  Vystavovatel sezavazuje sklízet svůj prodejní prostor až po skončení prodejní akce, tedy po18:00 hod

5)  Vystavovatel se zavazuje, že nebude své propagační materiály či obrazy atd. připevňovat na stěny pomocí hřebíku

6)   Vystavovatelse zavazuje uhradit poplatek 200,- za zprostředkování prodejního místa.  Prodejce dostane fakturu, na které bude uvedeno číslo účtu spolku Tvořivé srdce.

Částka bude dále převedena na účet malé Vanesky, která trpí vrozenou nemocí motýlích křídel – více na www.nemocmotylichkridel.cz.

Za spolek Tvořivé srdce

Ing. Petra Knapová