Když situaci zachraňovala chuť kávy Úžasný

Spolek Tvořivé srdce připravoval 3. Jarmareční rej aneb Nej... Akce na Pace.

image

Původně byl termín stanoven na 24.5.2014, ale volby do evropského parlamentu dostaly přednost a spolek jim musel postoupit svůj termín. Byl tedy vybrán datum 17.5.2014.

Ovšem tento den se počasí rozhodlo, že bude náš Jarmareční rej bojkotovat. Ráno to vypadalo slibně Usmívající se, ale po poledni se obloha zatáhla a začalo pršet. To nepřestalo do 16:00 hod.Plačící

image

Pro nás to znamenalo, že přišlo znatelně méně návštěvníků. Přesto ale nezoufáme, děkujeme všem, kteří přišli! A kdo tak neučinil, může už jenom litovat.

Další Jarmareční rej v podání spolku Tvořivé srdce se bude opakovat až v příštím roce Mrkající.

Pojďte se podívat, jaké to vlastně bylo {#emotions_dlg.premyslim}.

V pátek jsme nosili a rozmísťovali stoly, letáky ... Končili jsem cca ve 23:00 hod.

image image

V sobotu vše vypuklo. Prodejci přijížděli od 7:00 hod a už se chystali na návštěvníky, kteří přicházeli  od 9:00 hod.

image image image

Děti si vychtnávaly cukrovou vatu a dospělí si pochutnávali na italském espressu.

image

Dopolední program, který se konal v zadní části budovy DDM Stonožka, se vydařil více než na 100%. Účinkující byli skvělí, návštěvníků dost a počasí nám přálo.Mrkající

image

Moderátorka Kristýna se ujala své role a provázela návštěvníky dopoledním programem.

image

Nechyběla nám přadlenka, která nejen vyprávěla o zpracování vlny, ale také předváděla své řemeslo.

image image

image

Přestože si počasí řeklo, že odpoledne sluníčko rozhodně ven nepustí, tak atmosféra na Jarmarečním reji  byla moc krásná. Prodejci i návštěvníci byli moc milí a my věříme, že se jim i přesto nepřízen počasí u nás líbílo.Usmívající se

Spolek Tvořivé srdce děkuje sponzorům:

parfémy el nino

quittner a schimek

lékárna Zlatá číše

Segafredo Zanetti

a rovněž všem, kteří nám pomáhali:

DDM Stonožka

ZUŠ Nová Paka

Taneční skupině Ilhaam

Moderátorce Kristýně

dobrovolníkům s roznášením letáků

.

V neposlední řadě velký dík patří návštěvníkům, kteří na náš Jarmareční rej přišli.

Návštěvníci vyplňovali anketní lístky, z nichž byl jeden vylosován a ten bude obdarován dárkovým balením kávy Segafredo.

image

Na průběh slosování se můžete podívat na videu v odkazu.

Výherkyni gratulujeme!{#emotions_dlg.rose2}

V příštím roce se budeme těšit na viděnou Usmívající se

Za spolek Tvořivé srdce

LaMona a May